Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Targi Pol-Eco-System

14.10.2016

Drukuj

Targi Pol-Eco-System

Artykuł dostępny

To już ostatni dzień specjalistycznych targów Pol-Eco-System w Poznaniu. To wystawa, gdzie można zobaczyć produkty krajowych i zagranicznych firm działających w obszarze gospodarki komunalnej. Są również specjaliści z branży energetyki, samorządowcy, firmy doradcze, instalatorzy i projektanci. Celem imprezy jest pokazanie nowych rozwiązań technicznych i wymiana doświadczeń między producentami, instytutami naukowo-badawczymi i odbiorcami wystawianych rozwiązań. 

r e k l a m aW tym roku przyznano aż jedenaście Złotych Medali. Wśród nich znalazła się m.in. firma Pronar, która wystawia mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy MRW 2.1010. To potężna, gąsienicowa maszyna z silnikiem o mocy 768 KM do zmniejszania objętości przetwarzanych odpadów wielkogabarytowych, komunalnych i budowlanych.

Kolejną ozłoconą firmą mechanizacyjną jest Kärcher – za urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody, które można zamontować na przyczepce. Dzięki 500-l zbiornikowi wody może pracować do 60 min bez dostępu do instalacji wodociągowej. 

Polecany artykuł

Nowe maszyny w OstródzieZłoty Medal zdobyła także zamiatarka S2 Urban–Sweeper firmy Boschung o szerokości 115 cm. Z kolei Husqvarna otrzymała medal za system zarządzania flotą maszyn w pielęgnacji terenów zieleni. W trakcie poznańskiej imprezy odbywały się liczne konferencje i prelekcje.

Fot. Józefowicz

 

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Fakty są bezlitosne

Czytaj

Galeria zdjęć

Targi Pol-Eco-System, można tutaj zobaczyć produkty krajowych i zagranicznych firm z obszaru gospodarki komunalnej.
Mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy MRW 2.1010 firmy Pronar.
Myjka Karcher – za urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody, które można zamontować na przyczepce.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii