Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Targi Polagra-Premiery 2022 już za miesiąc!

To już dziewiąta odsłona targów Polagra-Premiery w Poznaniu. Co przygotowali organizatorzy i jak zdobyć darmowe wejściówki?

Aneta Lewandowska15 grudnia 2021, 12:36

Agro Premiery

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery w Poznaniu, wystawa z długą historią i nowoczesną atmosferą, to pierwsze wydarzenie w nowym roku, gdzie zwiedzający będą mogli zobaczyć najnowsze pozycje z kategorii maszyn, sprzętu i narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz i dodatków paszowych.

Wystawa obejmuje nie tylko usługi i sprzęty – pojawią się też specjaliści z branży rolniczej i przedstawiciele związków i stowarzyszeń.

To już dziewiąta odsłona Targów, które odbędą się w dniach od 14-16 stycznia 2022 roku w Poznaniu.

Dla kogo Złote Medale Grupy MTP 2022?

W czasie ceremonii otwarcia targów Polagra-Premiery zostaną wręczone nagrody dla 26 Złotych Medalistów Grupy MTP. Przyznano je w kategoriach „Maszyny, urządzenia i usługi dla rolnictwa” oraz „Rośliny uprawne” za innowacyjne maszyny i rozwiązania rolnicze na nowy sezon, które będzie można zobaczyć w czasie trwania wystawy

Złote Medale to nie jedyne wyróżnienie – wybrane produkty mogą zdobyć nagrody w plebiscycie Złoty Medal – wybór Konsumentów. W tym przypadku głosują internauci – głosowanie trwa do 11 stycznia na stronie internetowej.

Dawka wiedzy na początek roku

Co jeszcze zaplanowali dla zwiedzających organizatorzy? Program wzbogacą między innymi:

  • Wystąpienie Fundacji „Konopie dla Ziemi” na temat konopi przemysłowych wykorzystywanych w rolnictwie,

  • XIV Forum Rzepakowe Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych,

  • Forum Zbożowe,

  • Prezentacja maszyny GB Hybrid 450.

Jak zdobyć wejściówki?

Rolnicy, właściciele gospodarstw i gruntów rolnych i hodowcy mogą otrzymać bezpłatny bilet na poznańską wystawę. Wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia (KLIK) żeby otrzymać darmową wejściówkę.

Dla grup organizatorzy przewidzieli dofinansowanie przejazdu: wystarczy, że grupa minimum 15 osób zgłosi się najpóźniej do 4 stycznia.  

Mapka wydarzenia, dojazd i inne informacje sprawdzisz na stronie internetowej targów Polagra-Premiery

źródło: Polagra-PremieryPicture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)