Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie już w czerwcu!

Obrazek

To już 29. raz spotkamy się w Szepietowie na Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Sprawdź program i zobacz jakie szykują się atrakcje!

Dorota Kolasińska5 czerwca 2023, 15:28
Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie to co roku, jedna z największych imprez rolniczych w tym regionie. Niezmiennie od wielu lat na targach zjawiają się tysiące zwiedzających. Oprócz najnowszej oferty techniki rolniczej, można obejrzeć całą gamę produktów wiodących firm w branży agro. Ponadto to doskonała okazja aby porozmawiać ze specjalistami i ekspertami oraz spotkać się ze znajomymi i przyjaciółmi. 

Najważniejszą częścią programu jest wystawa zwierząt hodowlanych i Szkoła Młodych Hodowców. Nigdy w Szepietowie nie brakuje również atrakcji dla najmłodszych. 

- Tegoroczna Wystawa, to nie tylko okazja do zaprezentowania najpiękniejszych okazów zwierząt hodowlanych, ale także miejsce do spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy rolnikami, hodowcami, mieszkańcami obszarów wiejskich a przedstawicielami świata nauki. Podczas dwudniowego wydarzenia na odwiedzających tereny wystawiennicze czeka bogata oferta handlowa, innowacyjne rozwiązania technologiczne, maszyny i urządzenia rolnicze oraz stoiska z lokalną żywnością i rękodziełem. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które gromadzi pasjonatów zwierząt hodowlanych, przedstawicieli agrobiznesu i gości z całej Polski. W ostatni weekend czerwca – wszystkie drogi prowadzą do Szepietowa - zachęca do udziału organizator wydarzenia - Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. 

Kiedy są targi w Szepietowie? 

Targi w Szepietowie odbędą się już 24 i 25 czerwca, więc zaplanuj ten weekend już teraz. 

- Wystawa organizowana jest w ostatni weekend czerwca, czyli pierwszy wakacji. To dobry czas by wybrać się na Podlasie. Każdego roku w tym terminie, tereny wystawienniczo – targowe Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odwiedza ok. 70 tys. uczestników.

Program wystawy w Szepietowie

Sobota 24 czerwca

9-13.00 Ring Wycena bydła mlecznego i mięsnego, koni, owiec i królików rasowych
13.00 Wybór superczempionów
13.30 Uroczyste otwarcie XXIX Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z  Doradztwem Rolniczym oraz X Ogólnopolskiej Wystawy Królików Rasowych Ogłoszenie wyników wyceny bydła mlecznego, mięsnego, koni, owiec i królików rasowych
14.30 Wręczanie nagród przez samorządy, sponsorów i firmy

Tereny wystawowe 8.00-16.00
Ekspozycja targowa maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolniczej

Niedziela 25 czerwca

8.30 Msza Święta Polowa – ołtarz przed budynkiem PODR Szepietowo
9.30 Poświęcenie obiektów wystawienniczych
Ring 10.00 Powitanie gości i wręczenie odznaczeń
11.00 Wręczenie Hitów Wystawy Szepietowo 2023
11.30 Prezentacja zwierząt – superczempionów, czempionów
12.30 Pokaz Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców
13.00 Konkurs„Młodzi hodowcy”
14.00 Wręczanie pucharów i nagród hodowcom
15.00 Wystąpienia okolicznościowe

Tereny wystawowe 8.00-16.00
Ekspozycja targowa maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolniczej
dkol
Fot. PODR
Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)