Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Zapraszamy na AGROTECH w Kielcach! Czekamy na Ciebie na stoisku E12

Obrazek

 

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach to największe targi rolnicze w południowo-wschodniej części Polski.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali E podczas tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 17-19 marca 2023.

13 marca 2023, 14:25

Tegoroczna lista wystawców jest również bardzo długa, w 10 halach wystawowych będzie co podziwiać, oprócz tego, w czasie tych trzech dni, odbędzie się konferencja o Rolnictwie 4.0 i ekoschematach pod hasłem „Jak dostać maksimum?”

My również dbamy o Twoje finanse. Z nami zaoszczędzisz – nie tylko podczas targów Agrotech, ale również każdego dnia prowadzenia swojego gospodarstwa. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer E-12. Czekamy z pyszną kawą oraz specjalnymi promocjami i zniżkami na nasze czasopisma top agrar Polska, Tygodnik Poradnik Rolniczy, Profi, Elita oraz najlepsze na rynku publikacje na temat rolnictwa.

Dla prenumeratorów mamy specjalny kupon podarunkowy! Zadbamy również o dobrą zabawę – przyjdź koniecznie i zobacz jakie niespodzianki czekają na Ciebie w tym roku! Pamiętaj hala E, stoisko nr. 12!

- Na tydzień przed Agrotechem w Targach Kielce praca wre! W piątek, 10 marca, przyjechały już pierwsze maszyny. Stoiska w 10 halach i na terenie zewnętrznym przygotowuje 400 firm, w tym 30 zagranicznych z 14 krajów. Wszystko będzie gotowe na 17 marca, kiedy największe targi w halach w kraju ruszą pełną mocą. Bilety na wydarzenie na stronie targikielce.pl - informują organizatorzy wydarzenia. 

Więcej na temat wydarzenia znajdziesz na stronie https://www.targikielce.pl/agrotech

fot. Targi Kielce


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)