Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Żniwa i siew z top agrar i profi - zapisz się już dziś!

Kombajny, prasy, kultywatory i siewniki na naszym pokazie 12 lipca w Nagradowicach. Zapisz się już dziś!

Krzysztof Gębski5 czerwca 2022, 08:00
Przegląd najnowszych technologii zbioru, uprawy i siewu i co najważniejsze, bezpośrednie przekonanie się o możliwościach prezentowanego sprzętu, czeka na wszystkich, którzy wezmą udział w organizowanych przez naszą redakcję pokazach „Żniwa i siew z top agrar i profi”. Z nieustannie poszerzanego asortymentu maszyn rolniczych coraz trudniej wyłuskać odpowiedni model do gospodarstwa, dlatego celem imprezy jest przede wszystkim możliwość bezpośredniego porównania technologii i konkretnych maszyn w tych samych warunkach. Spotykamy się już 12 lipca na polu Poznańskiej Hodowli Roślin w Tulcach (gospodarstwo Nagradowice), blisko węzła autostradowego Poznań Wschód, zjazd z drogi ekspresowej S5 Kleszczewo na drogę nr 434. Do zaprezentowania swoich maszyn zaprosiliśmy czołowych producentów z kraju i z zagranicy. Łącznie na jednym polu muskuły prężyć będzie ponad trzydzieści maszyn, a wśród nich:

▶ kombajny klawiszowe i rotorowe,
▶ prasy zwijające i do dużej kostki,
▶ ładowarki i przyczepy,
▶ brony mulczowe, kultywatory i brony talerzowe, 
▶ opryskiwacze, 
▶ pługi i agregaty uprawowo-siewne,
▶ siewniki do siewu uproszczonego i pasowego.

 Oprócz fachowo komentowanych pokazów zaplanowaliśmy strefę wystawową, gdzie będzie można spotkać się przedstawicielami firm, by obejrzeć maszyny z bliska, wyjaśnić wszelkie wątpliwości, uzyskać poradę i omówić prezentowane rozwiązania. Będą też stoiska firm nasiennych i chemicznych. W trakcie naszego spotkania nie zabraknie interesujących prelekcji, poświęconych nowoczesnym sposobom prowadzenia upraw i co najważniejsze, możliwości osobistego sprawdzenia maszyn na polu testowym. 

Pokaz likwidacji szkody na polu uszkodzonym przez grad. Zaprosimy rolników do wspólnego liczenia ubytku w plonie.

▶ Wstęp tylko dla zarejestrowanych. 
▶ Zapisz się już teraz na www.zniwa.topagrar.pl lub kliknij w obrazek


Wszystko na jednym polu, z dogodnym dojazdem i parkingiem blisko pola pokazowego. Serdecznie zapraszamy!


Picture of the author
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)