Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Indeks dla rolnika

Obrazek

Uczniowie techników rolniczych z całej Polski zmierzyli się dziś w kolejnym etapie ogólnopolskiego konkursu "Indeks dla rolnika".

Bartłomiej Czekała8 grudnia 2015, 15:49

Konkurs przeprowadzono w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu (woj. kujawsko-pomorskim), a patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ponad 60 uczniów z całej Polski rywalizowało dziś o awans do ścisłego finału konkursu, który odbędzie się w marcu przyszłego roku w Bygdoszczy. Po zaciętej rywalizacji komisja konkursowa wyłoniła 22 osoby, które powalczą o indeksy wyższych szkół rolniczych.

Oto nazwiska najlepszych finalistów:

  • I miejsce – Paweł Silski (ZSRCKU w Gołądkowie)
  • II miejsce – Patryk Nowak (ZSN w Gąsawie)
  • III miejsce – Bartłomiej Augustyniak (ZSCKR W Starym Brześciu), Kazimierz Skowroński (ZSCKR w Bydgoszczy), Mateusz Burak (ZSnr 2 w Golubiu-Dobrzyniu).

Wszyscy finaliści konkursu otzrymali także upominki od "top agrar Polska", które wręczył red. Tomasz Czubiński.   bcz

Fot. Czubiński

 Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)