Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technikum na topie>

Konkurs „Dziewczyny na traktory”

Obrazek

Nowoczesny tablet jest główną nagrodą w konkursie fotograficznym pod hasłem „Dziewczyny na traktory”. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Jan Beba27 października 2015, 08:23

Jesienne krajobrazy, mnóstwo maszyn na polach zaczepionych do silnych traktorów. Aż chce się uwiecznić te chwile, naciskając na spust migawki aparatu. Możecie sprawdzić swoje umiejętności fotograficzne w naszym konkursie „Dziewczyny na traktory”.

Zachęćcie swoje koleżanki, znajome lub siostry, by wskoczyły na traktor i zróbcie im fajną fotkę. Liczymy, że uda się ująć piękno, mechanizacyjne zacięcie i ich pasję do techniki rolniczej.

Zdjęcia o dużej rozdzielczości, najlepiej wykonane aparatem cyfrowym (nie komórką) w słoneczne dni, ale niezbyt kontrastowe, prześlijcie do naszej redakcji na adres: fotokonkurs@topagrar.com.pl.

Oceniać będziemy pomysł na ujęcie, atrakcyjność zdjęcia, jego techniczną i artystyczną jakość. Nie bójcie się odrobiny humoru i niecodzienności na fotkach pod warunkiem, że mieszczą się w haśle „Dziewczyny na traktory”. Czekamy na Wasze zdjęcia. Nagrodą główną jest tablet.    beb

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu oraz Kartą zgłoszeniową.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)