Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technikum na topie>

„Za 2 minuty na Agritechnikę” – konkurs dla młodych fanów traktorów i rolnictwa

Obrazek

Pasjonujesz się nowoczesnym sprzętem rolniczym? Lubisz nagrywać filmiki z pracy w gospodarstwie? Oto konkurs dla Ciebie.

Jan Beba20 października 2015, 13:26

Ogłaszamy konkurs dla „zakręconych” na punkcie ciągników i maszyn rolniczych, w którym nagrodą jest wyjazd z redaktorem „top agrar Polska” na targi Agritechnica w Hanowerze. Chcesz tam być i zostać naszym wideo-korespondentem? Prześlij do nas krótki 2-minutowy film, w którym pokażesz maszyny rolnicze w akcji. You-tuberzy, wykorzystajcie najlepsze ujęcia i stwórzcie interesującą historię z ciągnikiem w roli głównej.
Autorów, dwóch najciekawszych filmów zabierzemy do Hanoweru, gdzie będziecie mogli podziwiać światowe premiery ciągników i cuda techniki rolniczej. Nakręcone podczas Agritechniki filmy opublikujemy na portalu topagrar.pl.

Jednym z ważniejszych kryteriów oceny będzie atrakcyjność formy i dobry pomysł. Wykorzystując podkład muzyczny pamiętajcie o prawach autorskich. Linki do filmów przesyłajcie na adres: topfanklub@topagrar.com.pl – macie na to czas do 30 października. Ważne, aby w tytule filmu dopisać: „ – konkurs filmowy top agrar Polska”, a w tagach frazę „top agrar Polska”. Do udziału w konkursie zapraszamy tylko osoby pełnoletnie.

Wyjazd na targi do Hanoweru odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2015 r. - ruszamy z  Poznania. Zapewniamy przejazd, nocleg z wyżywieniem i wejściówki na targi.

Czekamy na zgłoszenia!

Przeczytaj REGULAMIN KONKURSU

 Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)