Reklama zniknie za 11 sekund

Agrofarma Lemken

Obrazek

Praktyczne centrum szkoleniowe otoczone hektarami gruntów ornych, to najnowsza inwestycja firmy Lemken. 

Jan Beba5 lipca 2015, 06:00

Budowa nowego obiektu mieszczącego się nieopodal siedziby w Alpen rozpoczęła się w czerwcu br.. Na powierzchni 1,1 ha pobudowana zostanie hala zajmująca 1400 m2, w która podzielona zostanie na cztery tematy odpowiadające zakresowi działalności firmy. Nie zabraknie miejsc na sale szkoleniowe, każda będzie mieć ok. 50 m2, a przylegający do budynku istniejący już dom służył będzie szkolącym się rolnikom i serwisantom. Dużym ułatwieniem w przeprowadzaniu szkoleń są przylegające do inwestycji grunty, z których dzięki umowie z jednym z rolników będzie można korzystać. Pozwoli to efektywniej przeprowadzać szkolenia i prezentacje produktowe.

Sztab odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów agrotechnicznych i szkolenia produktowe funkcjonuje w firmie Lemken od 2008 r. Do tej pory udało się przeszkolić ok. 5000 osób rocznie. Prawdopodobnie liczba ta się zwiększy już w maju przyszłego roku, kiedy budowa Agrofarmy ma się zakończyć. beb

 

Fot. firmowe1 z 2
Symboliczną pierwszą łopatę wkopali przedstawiciele zarządu firmy Lemken.

Symboliczną pierwszą łopatę wkopali przedstawiciele zarządu firmy Lemken.

2 z 2
Wizualizacja centrum szkoleniowego. Hala testowa z przylegającym domem.

Wizualizacja centrum szkoleniowego. Hala testowa z przylegającym domem.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)