Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Testy>

Centrum testowe Amazone

Obrazek

Nie ma rozwoju bez inwestycji. Zwiększanie wydatków na testy i nowe technologie to jeden ze sposobów na pozyskanie szerszej rzeszy odbiorców.

Dawid Konieczka11 stycznia 2017, 09:55

Ostatnia inwestycja Amazone w rodzimym zakładzie w Hasbergen-Gaste to budowa i wyposażenie nowego centrum testowego. Koszt przedsięwzięcia wyniósł 2 mln euro. W nowej hali o powierzchni 2400 m2 będą budowane prototypy maszyn, a także urządzenia badawcze niezbędne do testowania pionierskich rozwiązań wprowadzanych do maszyn Amazone. Powierzchni biurowa w nowym budynku wynosi 600 m2. Nowe budynki połączone są z otwartym w 2014 r. Centrum techniki, w którym mieszczą się biura konstruktorskie.

W nowym centrum testowym będą sprawdzane rozsiewacze, opryskiwacze, siewniki, pługi i układy elektroniczne. Amazone może pochwalić się nowym stanowiskiem badawczym to testowania belek opryskowych o szerokości do 60 m. W specjalnie wytyczonym miejscu wykonano fundament i 60 tonową płytę betonową do długotrwałych obciążeń bardzo dużych maszyn rolniczych. Amazone co roku na ponosi wydatki ok. 5% obrotów na badania i rozwój produktów.
dk1 z 2
Ostatnia inwestycja Amazone to budowa centrum testowego.

Ostatnia inwestycja Amazone to budowa centrum testowego.

2 z 2
Ostatnia inwestycja Amazone to budowa centrum testowego.

Ostatnia inwestycja Amazone to budowa centrum testowego.

Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)