Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Centrum testowe Amazone

11.01.2017

Drukuj

Centrum testowe Amazone

Artykuł dostępny

Ostatnia inwestycja Amazone w rodzimym zakładzie w Hasbergen-Gaste to budowa i wyposażenie nowego centrum testowego. Koszt przedsięwzięcia wyniósł 2 mln euro. W nowej hali o powierzchni 2400 m2 będą budowane prototypy maszyn, a także urządzenia badawcze niezbędne do testowania pionierskich rozwiązań wprowadzanych do maszyn Amazone. Powierzchni biurowa w nowym budynku wynosi 600 m2. Nowe budynki połączone są z otwartym w 2014 r. Centrum techniki, w którym mieszczą się biura konstruktorskie.

r e k l a m aW nowym centrum testowym będą sprawdzane rozsiewacze, opryskiwacze, siewniki, pługi i układy elektroniczne. Amazone może pochwalić się nowym stanowiskiem badawczym to testowania belek opryskowych o szerokości do 60 m. W specjalnie wytyczonym miejscu wykonano fundament i 60 tonową płytę betonową do długotrwałych obciążeń bardzo dużych maszyn rolniczych. Amazone co roku na ponosi wydatki ok. 5% obrotów na badania i rozwój produktów.
dk

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Ostatnia inwestycja Amazone to budowa centrum testowego.
Ostatnia inwestycja Amazone to budowa centrum testowego.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii