Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Testy>

Nasz test: wielobelkowy gruber Agro-Tom

Obrazek

Tym razem nasza redakcja wzięła pod lupę sprzęt uprawowy firmy Agro-Tom, producenta, który coraz śmielej sobie radzi na naszym rynku maszyn rolniczych.

Paweł Twardowski25 października 2017, 07:18
Do testu wzięliśmy wielobelkowy kultywator APSP RS 3.0. Maszyną uprawialiśmy ścierniska po zbożach i rzepaku. Agregat APSP RS 3.0 to sprzęt półzawieszany o szerokości roboczej 3 m. Za uprawę gleby odpowiedzialnych jest 10 zębów chronionych przed uszkodzeniem sprężynowym zabezpieczeniem typu non stop. Za sekcją spulchniającą znajdują się dwa rzędy talerzy wyrównujących. Następnie rolę zagęszczał wał oponowy. Maszyna była wyposażona w bezobsługowe piasty wału zagęszczającego i talerzy sekcji wyrównującej oraz sprzęg umożliwiający współpracę agregatu z siewnikiem.Jeśli chcecie Państwo się dowiedzieć jak spisywał się w czasie testu wielobelkowy gruber firmy Agro-Tom oraz przeczytać o jego atutach mankamentach zachęcam do przeczytania mojego artykułu w listopadowym wydaniu top agrar Polska na str. 106.Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)