Forum Sektora Wołowiny

Forum Sektora Wołowiny

Aktualny stan i przyszłość sektora wołowiny w Polsce – to główny temat kolejnej czwartej edycji Forum Sektora Wołowiny pt. „Polska Wołowina 2022”, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia.

r e k l a m a

Jak co roku organizatorzy Forum Sektora Wołowiny zaprosili do dyskusji przedstawicieli rolników, ubojni, zakładów rozbioru, administracji szczebla krajowego i samorządowego, agencji rządowych, handlu, przedstawicieli świata nauki czy w końcu branżowych stowarzyszeń. Wśród najważniejszych tematów, jakie mają się pojawić w czasie dyskusji można wymienić przede wszystkim jakość mięsa, innowacyjność w produkcji, handlu, marketingu czy promocji a także współpracę w ramach łańcucha dostaw. Mowa będzie też o wyzwaniach, jakie czekają polski sektor wołowy w czasach globalizacji rynku. Na koniec, niezwykle ciekawie zapowiada się próba odpowiedzi na pytanie czy w przyszłości konieczne będzie budowanie wspólnej marki „Polska Wołowina”?

Impreza odbędzie się w dniach 30 listopada–1 grudnia 2017 roku w Nadarzynie k. Warszawy w ramach Centralnych Targów Rolniczych. Patronem medialnym spotkania jest "top agrar Polska".
Na zdjęciu: debata podczas zeszłorocznej edycji Forum w udziałem Krzysztofa Jurgiela, szefa resortu rolnictwa.

mj
Fot. Jajor
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii