Zagrożenia i perspektywy - KZSM organizuje spotkanie

Zagrożenia i perspektywy - KZSM organizuje spotkanie

Nadszedł czas podsumowań, również w branży mleczarskiej. Czy ceny mleka się utrzymają? Niedługo się tego dowiemy!

r e k l a m a

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. organizuje spotkanie z Krzysztofem Jurgielem - Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Spotkanie będzie poświęcone ocenie sytuacji w branży mleczarskiej w roku 2017 oraz omówieniu zagrożeń i perspektyw w roku bieżącym.
Styczeń, to miesiąc podsumowań ubiegłego roku, ale również czas na realną ocenę zagrożeń dla polskiego sektora mleczarskiego w najbliższych miesiącach. Przedstawiciele branży będą mieli o czym dyskutować, bo zeszły rok obfitował w kontrole największych sieci handlowych i mleczarni w Polsce. Może wyjaśni się również sytuacja dotycząca ryzyka spadku cen mleka w naszych mleczarniach wynikającej z eksportu tanich serów dojrzewających. 
Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele Zarządu Spółdzielni Mleczarskich i przewodniczący Rad Nadzorczych oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, a także Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. 
Spotkanie jest dofinansowane z Funduszu Promocji Mleka.
Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2018 r. w siedzibie KZSM Zw. Rew., ul. Hoża 66/68, sala 415, IV piętro, godz. 11.00
dkol
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii