22 Konferencja w Puławach

22 Konferencja w Puławach

Organizacja, zdrowie oraz genetyczne uwarunkowania w chowie świń będą mottem przewodnim tegorocznej Międzynarodowej Konferencji w Puławach. Święto wszystkich hodowców i lekarzy weterynarii związanych z produkcją świń już w czerwcu!

r e k l a m a

Już 6 i 7 czerwca spotykamy się w Instytucie Weterynarii w Puławach na XXII Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej produkcji trzody chlewnej. Trwający od kilkunastu już lat spadek produkcji i pogłowia świń w Polsce zmusza wszystkich związanych z tym przedsięwzięciem do działań naprawczych. Dlatego też tegoroczne spotkanie poświęcone będzie organizacyjnym, zdrowotnym i genetycznym uwarunkowaniom w chowie świń. Zdaniem organizatorów spotkania  niedopatrzenia i zaniedbania w tym zakresie wciąż jeszcze są powodem niekonkurencyjności krajowej hodowli i chowu trzody. 

Jak co roku poza pełną informacji częścią merytoryczną organizatorzy zadbali o część towarzyską. W tym roku spotkanie uświetni zespół POD BUDĄ!  aku

 

 

 

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii