Kasa za świnie z upadłych ZM NETTER

Kasa za świnie z upadłych ZM NETTER

To ważna informacja dla rolników – producentów świń z Podlasia, którym ZM NETTER nie wypłaciły pieniędzy za żywiec. Zostało tylko kilka dni, aby ubiegać się o swoje wierzytelności.

r e k l a m a

Kończy się termin na zgłaszanie wierzytelności przysługujących wobec p. Nettera i ZM NETTER.
 Po ogłoszeniu 4 grudnia 2017 r. upadłości Zakładów Mięsnych NETTER w Bielsku Podlaskim należących do Jana Nettera syndykiem masy upadłości została Alina Sobolewska (ul. Grochowa 2A lok. 306, 15-423 Białystok, tel. (85) 744-51-62).

Tym samym od 15 grudnia 2017 r. zaczął biec 30-dniowy termin na zgłaszanie wierzytelności przysługujących wobec p. Nettera. Z uwagi na to, że 14 stycznia 2018 r. przypada w niedzielę to termin ten upłynie z dniem 15 stycznia 2018 r. a więc już w najbliższy poniedziałek!Zgłoszenia powinny być dokonywane przez wierzycieli indywidualnie, na formularzach kierowanych do Sądu Rejonowego w Białymstoku. 
W zgłoszeniu należy wskazać i dołączyć do niego dowody potwierdzające istnienie zgłaszanej wierzytelności np. faktury, dokumenty WZ, umowy, wyroki sądowe itd. 

Kliknij tutaj aby pobrać formularz zgłoszenia wierzytelności!

 aku
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii