Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych już niedługo

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych już niedługo

Święto hodowli oraz hodowców zwierząt gospodarskich już niebawem. Do Krajowej Wystawy Zwierząt w Poznaniu zostały 3 tygodnie.

r e k l a m a

Już 5–7 maja w Poznaniu odbędzie się kolejna,  XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych. To bardzo ważne w branży przedsięwzięcie jest świętem krajowej hodowli oraz hodowców zwierząt gospodarskich. Wystawa zlokalizowana będzie w 5 pawilonach tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Z powodu sytuacji epizootycznej w Polsce (afrykański pomór świń) prezydium PZHiPTCh POLSUS zrezygnowało w tym roku z ekspozycji i oceny trzody chlewnej. Podczas Wystawy będzie można zobaczyć jedynie kilku przedstawicieli poszczególnych ras świń, w tym rodzimych. Impreza pozostaje jednak inspirującym wydarzeniem dla branży, które daje możliwości rozmów biznesowych oraz wymiany doświadczeń. Tradycyjnie Wystawę uświetnią szkolenia oraz seminaria.

Na stoisku PZHiPTCh POLSUS w pawilonie 3A codziennie będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie hodowli, produkcji i weterynarii świń. Ponadto organizatorzy przewidzieli zabawy edukacyjne dla dzieci – Kolorowy Świat Świń

Zapraszamy!  aku

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii