AgFiniti – nowa aplikacja Hardi

AgFiniti – nowa aplikacja Hardi

Nowa, bezpłatna aplikacja Hardi AgFiniti przygotowana wspólnie z firmą AgLeader umożliwia bezprzewodowy transfer danych z komputera opryskiwacza na smartfon lub iPad. Wszystkie dane dotyczące wykonanej pracy trafiają do chmury i są tam archiwizowane.

r e k l a m a

Sterowniki opryskiwaczy Hardi HC 8600 i HC 9600 przygotowane do pracy z ISOBUS maja standardowo wbudowany adapter WiFi. Dzięki temu możliwe jest bezprzewodowe przekazywanie danych z komputera opryskiwacza na urządzenia mobilne. 
Producent opryskiwaczy Hardi wspólnie z AgLeader przygotowali bezpłatną aplikację, dzięki której wszystkie dane o zakończonym oprysku trafią bezpośrednio do urządzenia mobilnego. AgFiniti umożliwia gromadzenie danych o wykonanych zabiegach ochrony roślin w chmurze. Można do tych danych przekazać dostęp także dla innych osób np. dla odbiorcy płodów rolnych. 
Aplikacja AgFiniti umożliwia także na bieżąco obserwację parametrów roboczych opryskiwacza. Aplikacja lokalizuje opryskiwacz na danej działce i pokazuje stan zaawansowania oprysku. Możliwe jest także przekazywanie danych z biura gospodarstwa do komputera opryskiwacza. Poza tym AgFiniti umożliwia zdalną diagnozę usterek w opryskiwaczu przez autoryzowany serwis Hardi.
dk
Fot. Konieczka, firmowe
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii