Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>

Dni Otwarte John Deere 2023 – 10 lokalizacji w całej Polsce!

Obrazek

Dni Otwarte John Deere odbędą się w aż 10 lokalizacjach w całej Polsce, podczas których zostaną zaprezentowane rozwiązania dla Rolnictwa Precyzyjnego. Podczas wydarzenia, odwiedzający będą mieli możliwość, zabrania udziału w specjalnym quize, a dla zwycięzcy przewidziane są nagrody. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się Dni Otwarte John Deere!

Patrycja Bernat6 maja 2023, 09:11

Motywem przewodnim tegorocznych Dni Otwartych John Deere będzie rolnictwo precyzyjne, dotyczące każdego etapu produkcji, od planowania i przygotowania po siew, ochronę, kończąc na zbiorze.

– Podczas wydarzenia omówione zostaną również zagadnienia związane z odbiornikiem StarFire 7000 i sygnałem korekcyjnym SF–RTK, zapewniającym większą dokładność między przejazdami, co pozwala na nawet 3 razy szybszą pracę niż w przypadku sygnału SF3 poprzedniej generacji – podkreśla Bartosz Białas, kierownik marketingu John Deere Polska.

Uczestnicy Dni Otwartych Dealerów zapoznają się także z możliwościami technologicznymi podczas wysiewu – m.in. z technologią AutoPath, która pozwala na zapamiętanie i wykorzystanie w kolejnych etapach produkcji lokalizacji np. rzędów kukurydzy.

AutoPath pokazuje, że precyzyjna dokumentacja uprawy pasowej lub siewu z wykorzystaniem platformy John Deere Operations Center zapewnia nam dokładne naprowadzanie nawet przy zbiorze upraw wyległych, ponieważ maszyna zna dokładne położenie rzędów. Warto podczas Dni Otwartych zapoznać się z rozwiązaniami tej technologii – podkreśla Bogdan Kazimierczak, odpowiedzialny za współprace z klientami strategicznymi i rolnictwo cyfrowe.

Uczestnicy będą mieli również możliwość poznania tajników i specyfikacji czujnika HarvestLab 3000. Jest to rozwiązanie dostępne w sieczkarni, a także w kombajnach serii T oraz S, w wozie asenizacyjnym lub jako oddzielne mobilne laboratorium. Czujnik ten pozwala na zbadanie zawartości składników odżywczych podczas zbioru kiszonki lub zbóż na danym obszarze pola. Daje również możliwość aplikowania gnojowicy w ujęciu ilości N, P, K na ha.

– Właściciele uzyskają także garść wiedzy dotyczącej zebranych roślin, ponieważ jakość ziarna jest badana i dokumentowana w każdym miejscu pola – wyjaśnia Karol Zgierski, specjalista Rolnictwa Precyzyjnego John Deere Polska.

Konkurs z nagrodami

Podczas tegorocznej edycji przewidziany jest również konkurs z nagrodami, takimi jak czapki, kubki, a także model ciągnika 8R410 w skali 1:32.

Gdzie i kiedy odbędą się Dni Otwarte John Deere 2023?Bernat Patrycja
inf. i fot. inf. prasowa. Picture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)