Dożywotnia gwarancja na talerze marki Väderstad

Dożywotnia gwarancja na talerze marki Väderstad

Szwedzki producent maszyn do uprawy i siewu wprowadza dożywotnią gwarancję na oryginalne talerze. Tylko przyklasnąć takiej inicjatywie.

r e k l a m a

Firma poinformowała, że wymieni uszkodzony talerz w trakcie jego użytkowania bez żadnych kosztów pod warunkiem, że zostaną spełnione wszystkie warunki gwarancji.
Mattias Hovnert, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Väderstad, wyjaśnia - nasza produkcja części eksploatacyjnych jest wyjątkowa na rynku i gwarantuje, że Väderstad ma pełną kontrolę nad całym procesem. Hovnert dodaje - jesteśmy pewni jakości naszych produktów i chcemy, aby nasz klient czuł się bezpiecznie wybierając markę Väderstad jako partnera.

Talerze produkowane są z wysokiej jakości szwedzkiej stali V-55 w fabryce SPH (Svensk Presshärdning), która jest własnością marki Väderstad. Fabryka podzespołów zlokalizowana jest blisko głównej siedziby w Szwecji.
Firma wskazuje, że jeśli stosuje się trwałe, wysokiej jakości oryginalne części zamienne, można być pewnym, że zachowają one oczekiwaną wydajność i jakość pracy, co wpływa na niższe koszty w przeliczeniu na hektar.

Dożywotnia gwarancja firmy Väderstad dotyczy oryginalnych talerzy z modelu 2018, których dystrybucja rozpoczęła się w październiku 2017 r. Jako znak wysokiej jakości stali i właściwego procesu produkcji wszystkie talerze Väderstad są oznaczone symbolem "V-55".
oprac. jj

Fot. firmowe
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii