Fińskie miniładowarki

Fińskie miniładowarki

Miniładowarka to niezastąpiony sprzęt. Wiedzą o tym zwłaszcza, Ci którzy utrzymują zwierzęta w starych i dość ciasnych budynkach inwentarskich.

r e k l a m a

Odwiedzając ostatnio wystawę w Poznaniu można było się natknąć na fińskie miniładowarki. Sprzęt marki Norcar to zwrotne maszyny przegubowe z tradycyjnym lub teleskopowym wysięgnikiem.

Model 6226 wyposażony jest w silnik o mocy 26 KM. Hydrostatyczny układ jezdny ma dwa zakresy. Pierwszy z nich wykorzystywany jest podczas pracy i pozwala na jazdę z maksymalną prędkością 9 km/h. Drugi zakres pozwala rozpędzić ładowarkę do 19 km/h.

Hydraulika zasilana jest podwójną pompą, co sprawią, że ruchy wysięgnika są szybkie. Maksymalna wysokość na jaką można unieść ładunek przekracza 3 m, a obciążenie wyrywające wynosi 1150 kg.

W przypadku miniładowarek ważną cechą są gabaryty sprzętu. Model 6226 ma wysokość 2,13 m, a szerokość w zależności od zastosowanego ogumienia wynosi od 99 do 125 cm.

pt
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii