Ile kosztują markowe narzędzia ogrodowe?

Ile kosztują markowe narzędzia ogrodowe?

Wiosna tuż-tuż, a z nią pierwsze prace w ogrodzie. Nie da się wykonać wiosennych porządków wokół domu bez dobrych narzędzi ogrodowych. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za wyroby marki Fiskars.

r e k l a m a

W sieci sklepów Grene znajdziemy szeroką ofertę różnych narzędzi. Za szpadel Solid, z trzonkiem metalowym i wygodnym uchwytem z plastiku trzeba zapłacić ok. 60 zł brutto. Szuflę kupimy za 75 zł brutto.

Czterozębne, hartowane widły do kopania ogródka, z drewnianym trzonkiem to wydatek ok. 56 zł brutto. Model z trzonkiem z metalu jest o ok. 20 zł droższy. Jeśli chcemy wypielić grządki, potrzebna jest motyka. Za model z elementem roboczym o szerokości 17 cm i drewnianym trzonkiem trzeba zapłacić 38 zł brutto. Grabie kosztują ok. 60 zł brutto.

Popularne widły do obornika kosztują nieco ponad 90 zł brutto. Stalowy trzonek pokryty jest warstwą tworzywa, co sprawia, że pracując nawet w mroźne dni nie wychładzamy dłoni. Widły do kompostu i siana o dłuższych zębach kosztują ok. 80 zł brutto.

Widły do ziemniaków, tzw. grymasy z drewnianym trzonkiem kosztują 250 zł brutto.
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii