Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Technika>

Izydory 2021: KRAMP najlepszy w kategorii "Maszyny/części"

W tym roku Izydor w kategorii "Maszyny/ części" trafił w ręce firmy KRAMP Polska. To rolnicy wybrali tę właśnie firmę spośród wielu innych zgłoszonych do plebiscytu. Jakie plany mają przedstawicielki firmy KRAMP aby w przyszłym roku również walczyć o nagrodę? 

Dorota Kolasińska13 listopada 2021, 13:01
Tegoroczna Gala Izydory 2021 była wyjątkowa, pojawiły się nowe kategorie i Złote Izydory. Rolnicy zgłosili w sumie 18 firm w 6 kategoriach. W trzech etapach konkursu wyłoniono 6 laureatów i 2 Złote Izydory, a wybrane firmy według rolników zasługują na miano "firmy przyjaznej rolnikom". Tym razem najwięcej osób zagłosowało w tej kategorii na firmę KRAMP Sp. z o.o. 

- Dla nas jest to podwójna motywacja, podwójne wyzwanie i musimy sobie sami jeszcze wyżej postawić poprzeczkę. Klient dla naszej marki jest najważniejszy - mówiła Monika Leksowska po Gali. Ten rok dla firmy jest wyjątkowy nie tylko dlatego, że otrzymała statuetkę Izydory 2021, ale również dlatego, że w tym roku obchodzi 70-lecie istnienia na rynku. 

Przedstawicielki firmy KRAMP podkreśliły, że Izydor będzie bodźcem do dalszego działania. 
- Dziękujemy, że rolnicy nas docenili, będziemy starali się zawsze ich wspierać i być blisko nich - podkreśliła Ewa Nowak. 

Resztę rozmowy zobacz na wideo! 


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy