Jazda automatyczna do wszystkich marek ciągników

Jazda automatyczna do wszystkich marek ciągników

Kverneland wprowadza do oferty zestaw prowadzenia automatycznego GPS IsoMatch AutoDrive-E, który można zamontować do ciągników różnych marek.

r e k l a m a

Zestaw Kverneland IsoMatch AutoDrive-E składa się z silnika elektrycznego montowanego pod kołem kierownicy i monitora IsoMatch Tellus Pro. W zestawie z anteną GPS zestaw pozwala na w pełni automatyczne prowadzenie ciągnika podczas prac polowych. Linie przejazdów można tworzyć na bieżąco na polu podczas wyznaczania granicy pola, lub przywołać je z pamięci urządzenia.
Na terminalu obsługowym IsoMatch Tellus Pro monitorowana jest także praca maszyn współpracujących. Dzięki ISOBUS w kabinie ciągnika nie potrzeba oddzielnego terminalu do sterowania pracą maszyny i układem jazdy automatycznej GPS. Dzielony ekran pozwala na komfortowa obsługę maszyny i układu prowadzenia GPS równocześnie. Dokładność prowadzenia uzależniona jest od dokładności sygnału począwszy od bezpłatnego Egnos na RTK kończąc.
Zestaw prowadzenia automatycznego Kverneland IsoMatch AutoDrive-E trafił do sprzedaży do dilerów Kverneland z końcem roku 2017.
dk
fot. firmowe
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii