Agritechnica 2017: Konkurent sześćdziesiątki z Białorusi

Agritechnica 2017: Konkurent sześćdziesiątki z Białorusi

Ciekawe wzornictwo i uniwersalność zastosowania to najważniejsze aspekty, na które zwrócili uwagę projektanci nowych traktorów Belarus.

r e k l a m a

Prezentowany na targach Agritechnica model Belarus 622.5 z mocą 66 KM należy do grupy ciągników cieszących się w Polsce sporą popularnością. Czterocylindrowy silnik Yanmar ma pojemność 2,1 litra i spełnia wymogi normy emisji spalin na poziomie IIIb.

Prostota budowy to nieodłączne cechy traktorów z Mińska, dlatego producent postawił na mechaniczną skrzynię z 16 biegami w przód i 8 w tył. Maksymalna prędkość modelu 622.5 to 31,8 km/h.

Do współpracy z maszynami zawieszanymi przeznaczony jest podnośnik o udźwigu znamionowym 2,8 t i pompą hydrauliczną o wydajności 40 l/min przy ciśnieniu 200 barów. Traktor może pracować z WOM z prędkością 540 lub 1000 obr./min. Ciągnik napędzany na dwie osie może być wyposażony w przedni TUZ.
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii