Kup paliwo przez aplikację. Zaoszczędź pieniądze.

Kup paliwo przez aplikację. Zaoszczędź pieniądze.

Aplikacja Tankuj24 umożliwia kupno paliwa przez Internet. Sieć zrzesza już ponad 100 stacji paliw na terenie Polski, a dzięki niższym cenom pozwala klientom zaoszczędzić pieniądze.

r e k l a m a

Aplikacja mobilna Tankuj24 pozwala na zakup paliwa online. Działająca w Internecie wirtualna sieć stacji paliw rozwija się w szybkim tempie. W ciągu 8 miesięcy, od czasu powstania aplikacji, skorzystało z niej 13 tys. użytkowników. 

Na przestrzeni kilku miesięcy współpracę z aplikacją podjęły stacje takich marek jak: BP, Lotos, Huzar, Circle K czy Moya oraz placówki niezależne. Tankuj24 jest też standardem na każdej stacji paliw marki AVIA. A to dlatego, że sieć stacji AVIA w Polsce tworzy spółka Unimot, która jest właścicielem aplikacji Tankuj24. 

– Zakładając 25 lat temu firmę specjalizującą się w sprzedaży paliw, nie przypuszczałem, że w przyszłości będę oferował paliwo online, poprzez urządzenia mobilne – mówi Adam Sikorski, pomysłodawca projektu Tankuj24 i przewodniczący rady nadzorczej Unimot S.A. w jednej osobie. – Aplikacja została bardzo dobrze przyjęta przez rynek i mam nadzieję, że w kolejnych latach stanie się popularnym narzędziem wykorzystywanym przez dużą część kierowców w Polsce – dodaje Sikorski.

Jak kupić paliwo z Tankuj24?

Największą zaletą aplikacji Tankuj24 jest możliwość zakupu paliwa po niższej cenie. Klient zamawia paliwo online, a następnie odbiera je na „realnej” stacji, która współpracuje z aplikacją (listę stacji można znaleźć na stronie Unimot). 

Co można zamówić? Odpowiedź brzmi: każde paliwo, zarówno benzynę, olej napędowy jak i gaz LPG. Cena zakupu jest zawsze niższa niż na stacji. Na każdy litrze zakupionego przez aplikację paliwa można zaoszczędzić od kilku do kilkunastu groszy. 

Oprócz tego cena jest gwarantowana przez 24 h od momentu złożenia zamówienia. Tyle samo czasu (24 h) ma klient na odebranie paliwa z wybranej przez niego stacji. Tankuj24 jest wygodnym rozwiązaniem dla firm, ponieważ użytkownicy aplikacji otrzymują jedną zbiorczą fakturę za wszystkie tankowania w miesiącu.
oprac. mk na podst. Unimot

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Karta BiznesTank – Oszczędzaj z nami na paliwie!
Nie kupisz paliwa poza monitoringiem

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii