Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>

Lżejsze węże hydrauliczne oferuje firma Gates

Obrazek

Firma Gates z USA wprowadza nową generację części hydraulicznych: nową rodzinę węży Gates MXT. Ta linia produktów, która została objęta wnioskiem patentowym, charakteryzuje się mniejszą masą i większą elastycznością, spełnia lub przekracza wiele norm branżowych i jest przeznaczona zarówno na rynek części zamiennych, jak i do pierwszego montażu. 

Jan Beba4 listopada 2018, 22:19

Węże Gates MXT są przeznaczone dla różnych branż: rolnictwa, górnictwa czy budownictwa. — Staraliśmy się udoskonalić proces opracowania produktów i zwiększyć możliwości produkcyjne, a seria MXT jest przykładem tego, jak szybko te inwestycje zaczynają się zwracać — mówił Ivo Jurek z Gates Industrial.

— Klienci mówili nam, że chcą lżejszych, elastyczniejszych i łatwiejszych w obsłudze produktów, które będą spełniać normy obowiązujące w różnych branżach. Zależy im na poprawie sprawności maszyn, uproszczeniu procesów inżynierskich, wzroście wydajności operacyjnej i optymalizacji zapasów dzięki uproszczonej selekcji produktów, których można używać dosłownie na każdej platformie sprzętowej — powiedział Tom Pitstick (Gates). MXT spełnia te potrzeby, dlatego Gates spodziewa się dużego zainteresowania wężami MXT ze względu na:

  • większą elastyczność (siła gięcia mniejsza nawet o 35% w porównaniu do podobnych kompaktowych produktów Gates) umożliwiającą szybszą i bardziej ergonomiczną instalację
  • mniejszą wagę (nawet o 30% w porównaniu do podobnych kompaktowych produktów Gates) z myślą o większej wydajności spalania, łatwiejszej obsłudze i mniejszych kosztach wysyłki
  • dostosowanie do około 90 procent zastosowań węży z oplotem krzyżowy (produkty spełniają lub przekraczają wiele norm branżowych)
  • wszystkie zalety produktów Gates MegaSysTM: dłuższa żywotność, mniejszy minimalny promień zagięcia i inne
  • zgodność z Gates MegaCrimpTM (dostępna specyfikacja zakuwania)

Nowy wąż MXT jest już dostępny w europejskich centrach dystrybucji Gates. Warto podkreślić, że firma Gates jest producentem innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań do przenoszenia mocy i napędów hydraulicznych. Oferuje szeroką ofertę produktów dostępnych zarówno na rynku części zamiennych, jak i dla producentów części przeznaczonych na pierwszy montaż. Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)