Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Mazurskie Agro Show w Ostródzie już w sobotę

08.02.2019

Drukuj

Mazurskie Agro Show w Ostródzie już w sobotę

Artykuł dostępny

Mazurskie Agro Show to impreza, która z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę wystawców i zwiedzających. Poprzednią edycję targów odwiedziło ponad 41 tys. zwiedzających, a swoją ofertę prezentowało 230 wystawców. To dowód na to, że wystawa w tym rejonie Polski była potrzebna.Przybywają na nią rolnicy z północnej części Polski gównie Mazur, gdzie nie brakuje towarowych gospodarstw rolnych.

r e k l a m aW czasie trwania wystawy wystawcy będą prezentowali nie tylko maszyny rolnicze, obecne będą także firmy oferujące środki do produkcji rolnej w tym nasiona, nawozy i środki ochrony roślin.

Organizator wystawy Polska Izba Maszyn i Urządzeń Rolniczych informuje że tereny targowe będą otwarte dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach od 9:00 do 17:00. Wstęp na targi i parking będą bezpłatne.

Polecany artykuł

Test kompaktowej brony talerzowej Agro-Masz

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

Galeria zdjęć

Pokaż więcej zdjęć z tej galerii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii