Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>

Młody Mechanik na Medal – zgarnij nagrody dla siebie i swojej szkoły!

Obrazek

Właśnie rusza IX edycja konkursu Młody Mechanik na Medal, skierowanego do uczniów mechanizacji rolnictwa, którego celem jest promocja zawodu, a także rozwój umiejętności. Zostanie wyłoniony najlepszy uczeń mechanizacji rolnictwa w Polsce, który zgranie nagrody dla siebie i dla swojej szkoły! Sprawdź szczegóły konkursu!

Patrycja Bernat4 kwietnia 2023, 09:00
Konkurs Młody Mechanik na Medal to konkurs organizowany przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Konkurs jest ogólnopolski, a zatem uczestnicy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle uczniów z innych szkół z całego kraju.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.mmnm.agroshow.pl

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie Młody Mechanik na Medal?

Aby wziąć udział w konkursie Młody Mechanik na Medal, uczeń musi zarejestrować się na powyższej stronie. Następnie wyznaczone są terminy, w których czasie należy rozwiązać trzy testy online. Pięciu najlepszych uczniów będzie miało okazję zmierzyć się w finale podczas wystawy AGRO SHOW 2023.
Pierwszy test aktywy będzie już 30 kwietnia 2023 roku.

Co czeka na zwycięzców?

Na zwycięzców konkursu Młody Mechanik na Medal czekają następujące nagrody:
  • udział w międzynarodowym konkursie umiejętności zawodowych WorldSkills 2024 w Lyonie (Francja) - https://worldskills2024.com/
  • nagrody pieniężne.
Nagrodzone zostaną także szkoły: nagrody w wysokości 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł, a także nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu, nagrodą w wysokości 1000 zł.
Regulamin konkursu: http://mmnm.agroshow.pl/6/regulamin

fot. mmnm.agroshow.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)