Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

NBOR: Jak ocenisz pracę kombajnu?

09.07.2018

Drukuj

NBOR: Jak ocenisz pracę kombajnu?

Artykuł dostępny

Wraz z początkiem żniw wystartowała specjalna ankieta, w której możesz ocenić swój kombajn. To kontynuacja projektu NBOR, czyli Niezależnego Badania Opinii Rolników, w którym nasza redakcja wspiera wysiłki naukowców z Instytutu Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

r e k l a m aW ramach tej akcji przyglądamy się funkcjonowaniu i obsłudze najważniejszych elementów kombajnu. W 5-punktowej skali możesz ocenić regulacje i działanie układu omłotu, separacji i czyszczenia ziarna. Ważna jest też łatwości bieżącej obsługi silnika i mechanizmów napędowych. W ankiecie pytamy też o awaryjność poszczególnych podzespołów.

Polecany artykuł

Horsch: uprawa i siew pasowy
Oprócz najnowszej ankiety kombajnowej na platformie NBOR.pl możesz także ocenić ciągnik, kosiarkę i ładowarkę. Wejdź na www.nbor.pl i podziel się swoją opinią z kolegami po fachu. Na tej podstawie stworzymy niezależny ranking jakości sprzętu. 

Fot. Beba

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

Galeria zdjęć

Wystartowała specjalna ankieta, w której możesz ocenić swój kombajn. Wejdź na www.nbor.pl
Wystartowała specjalna ankieta, w której możesz ocenić swój kombajn. Wejdź na www.nbor.pl

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii