Nietypowy „traktor pulling” w Jastrzygowicach

Nietypowy „traktor pulling” w Jastrzygowicach

Każdy pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu przez rolników jest dobry (żeby nie rzec – odjazdowy). Dowiedli tego mieszkańcy Jastrzygowic i okolic. Kilka dni temu zorganizowali swoją własną wersję „traktor pullingu”.

r e k l a m a

Prawdziwe zawody typu tractor pulling chyba każdy kojarzy. Niektórym fanom takiej „ciężkiej” rozrywki było jednak jej za mało i postanowili zorganizować takie zawody samodzielnie.

Cała impreza została zorganizowana jako część uroczystości związanych z końcem wakacji. Organizatorzy – mieszkańcy Jastrzygowic – zawody podzielili nawet na kategorie: wyścigi dla Ursusa C-330 (czyli tak tzw. „trzydziestek”), a także dla Ursusa C-360 (czyli tzw. „sześciedziesiątek”).

W sumie w zawodach wzięło osiemnastu dzielnych zawodników, którzy do tego wydarzenia przygotowywali się już od dawna. Nie zabrakło emocjonujących chwil takich, że aż traktor… dęba stawał.    ag,fot.: kadr z filmu, film:
You Tube - film wstawiony przez Portal ool24.pl

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii