Niedrogie spawarki na zimowe naprawy

Niedrogie spawarki na zimowe naprawy

Zima to najlepszy okres na ulepszanie maszyn oraz tworzenie własnych konstrukcji. Niestety, nie da się zbudować sprzętu, jeśli nie dysponujemy spawarką.

r e k l a m a

Na szczęście na portalach internetowych jest sporo różnego rodzaju urządzeń spawalniczych, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. 

Najtańsze modele inwertorowe kupimy już za ok. 300 zł brutto. Spawarka marki Bass, charakteryzująca się prądem spawania 300 A kosztuje ok. 370 zł brutto. W zestawie znajdziemy przewody spawalnicze oraz maskę ochronną. Inny model tego producenta kosztuje ok. 600 zł brutto. Urządzenie umożliwia spawanie prądem 250 A, co pozwala na wykorzystywanie elektrod o średnicy od 1,5 do 5 mm. Spawarka ma bezstopniową regulację prądu spawania, a parametry nastawy wyświetlane są na wyświetlaczu LCD. Masa urządzenie nie przekracza
6 kg, co sprawia, że sprzęt można łatwo przenosić.

Mniej wymagającym oferowane są spawarki transformatorowe. Za ok. 200 zł brutto można nabyć sprzęt Einhell, który charakteryzuje się prądem spawania od 40 do 80 A. Sprzęt transformatorowy pozwalający na współpracę z elektrodami  o większej średnicy kosztuje już ponad 500 zł brutto. Najtańsze spawarki typu MIG, spawające drutem samoosłonowym kupimy za niespełna 1 tys. zł brutto.   pt
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii