Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

NBOR - jak ocenisz swoja ładowarkę?

09.03.2018

Drukuj

NBOR - jak ocenisz swoja ładowarkę?

Artykuł dostępny

Po ciągnikach i kosiarkach na stronie www.nbor.pl udostępniliśmy właśnie nowy  moduł poświęcony ładowarkom. Chcemy poznać Wasze opinie na temat tego niezwykle funkcjonalnego sprzętu, który jest nieocenioną pomocą w wielu gospodarstwach. Wybór w różnych kategoriach ładowarek jest ogromny. Dostępny na naszym rynku sprzęt dysponuje udźwigiem od kilkuset kilogramów do ponad 6 t przy maksymalnej wysokości podnoszenia znacznie przekraczającej 7 m. 

r e k l a m aNiestety zakup nawet najmniejszej nowej ładowarki wiąże się z wysokim kosztem – zbyt dużym dla wielu gospodarstw. Ci z kolei rozglądają się za sprzętem z drugiej ręki. Ale jaki model wybrać by dobrze zainwestować? Właśnie w odpowiedzi na to pytanie powstała nowa ankieta! 

W opracowanej wspólnie z pracownikami z Instytutu Inżynierii Biosystemów UP w Poznaniu ankiecie zebraliśmy dane producentów kilkudziesięciu marek ładowarek teleskopowych, przegubowych i kołowych. Nie zapomnieliśmy także o popularnych w mniejszych gospodarstwach maszynach typu skid steer. Korzystając z platformy NBOR można dokładnie „prześwietlić” działanie ładowarki wystawiając jej ocenę w skali od 1 do 5. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Pamiętajcie, że oprócz najnowszej ankiety na stronie www.nbor.pl można w dalszym ciągu oceniać posiadane w gospodarstwie traktory, kosiarki i kombajny.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Mała lista, ale wielkie zamieszanie

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii