Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>

Czy polecasz swoja ładowarkę?

Obrazek

Za co cenisz swoją ładowarkę? A może chciałbyś ostrzec przed jej zakupem innych rolników? Mamy coś dla Ciebie! Na platformie NBOR udostępniliśmy formularz, dzięki któremu w kilku krokach możesz ocenić swoją ładowarkę i pomóc kolegom po fachu.

Jan Beba19 listopada 2019, 20:30
Po ciągnikach i kosiarkach na stronie www.nbor.pl udostępniliśmy właśnie nowy  moduł poświęcony ładowarkom. Chcemy poznać Wasze opinie na temat tego niezwykle funkcjonalnego sprzętu, który jest nieocenioną pomocą w wielu gospodarstwach. Wybór w różnych kategoriach ładowarek jest ogromny. Dostępny na naszym rynku sprzęt dysponuje udźwigiem od kilkuset kilogramów do ponad 6 t przy maksymalnej wysokości podnoszenia znacznie przekraczającej 7 m. 

Niestety zakup nawet najmniejszej nowej ładowarki wiąże się z wysokim kosztem – zbyt dużym dla wielu gospodarstw. Ci z kolei rozglądają się za sprzętem z drugiej ręki. Ale jaki model wybrać by dobrze zainwestować? Właśnie w odpowiedzi na to pytanie powstała nowa ankieta! 

W opracowanej wspólnie z pracownikami z Instytutu Inżynierii Biosystemów UP w Poznaniu ankiecie zebraliśmy dane producentów kilkudziesięciu marek ładowarek teleskopowych, przegubowych i kołowych. Nie zapomnieliśmy także o popularnych w mniejszych gospodarstwach maszynach typu skid steer. Korzystając z platformy NBOR można dokładnie „prześwietlić” działanie ładowarki wystawiając jej ocenę w skali od 1 do 5. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10 minut.


Pamiętajcie, że oprócz najnowszej ankiety na stronie www.nbor.pl można w dalszym ciągu oceniać posiadane w gospodarstwie traktory, kosiarki i kombajny.
1 z 1
Na stronie www.nbor.pl udostępniliśmy moduł poświęcony ładowarkom.

Na stronie www.nbor.pl udostępniliśmy moduł poświęcony ładowarkom.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)