Nowy Scorpion od Liebherra

Nowy Scorpion od Liebherra

Na targach Agritechnica Claas pokaże nowe modele ładowarek teleskopowych Scorpion.

r e k l a m a

Firma Claas od ponad 20 lat sprzedaje ładowarki teleskopowe pod marką Claas Scorpion. Głównymi odbiorcami tych modeli są rolnicy i firmy usługowe na całym świecie. Dwa lata temu Claas podpisał umowę o rozpoczęciu współpracy w tym obszarze biznesowym z nowym partnerem, którym jest Liebherr.

Nową serię ładowarek teleskopowych Claas Scorpion stworzoną razem z firmą Liebherr będzie można zobaczyć na targach Agritechnica. Jak wynika z komunikatu dostawcy, nowe Scorpiony będą oferowane na rynku od stycznia 2018 r. w kilku modelach. Co ważne, Claas i  partnerzy handlowi zapewniają kontynuację serwisu i dostępność części do wszystkich ładowarek Claas Scorpion.

Warto przypomnieć, że firma Kramer-Werke GmbH rozpoczęła produkcję ładowarek w 2005 r. pod marką Claas Scorpion, która potrwa do końca 2017 r. Dwa lata temu firmy Claas i Kramer-Werke GmbH podjęły decyzję o zakończeniu współpracy w zakresie produkcji ładowarek teleskopowych.
oprac. jj

Fot. firmowe
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii