Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Pługi z Metal-Fachu

07.01.2019

Drukuj

Pługi z Metal-Fachu

Artykuł dostępny

Firma Metal-Fach kojarzona jest w większości z maszynami do nawożenia organicznego, przyczepami czy maszynami zielonkowymi. Jednak producent cały czas rozszerza swoje portfolio oferując także maszyny do uprawy gleby, w tym pługi. W palecie produktowej znajdziemy zarówno modele obracalne, jak i tradycyjne.

r e k l a m a

Pług U061 wyposażony jest w 4 korpusy zabezpieczone przed uszkodzeniem za pomocą zrywanych śrub. Elementy robocze są rozstawione na ramie co 95 cm, co w połączeniu z prześwitem wynoszącym 80 cm sprawia, że pług nie jest podatny na zapychanie nawet na stanowiskach z dużą ilością masy organicznej. W standardowej wersji resztki roślinne na dno bruzdy kieruje listwa ścinająca. W opcji producent oferuje przedpłużki. Na stanowiska z dużą ilością kamieni polecany jest model U061H wyposażony w hydrauliczne zabezpieczenie typu non stop. Model z zabezpieczeniem hydraulicznym ma masę 1,7 tony i wymaga do współpracy ciągnika o mocy minimum 120 KM. W ofercie znajdziemy także pługi 5-skobiowe z zabezpieczeniem śrubowym i hydraulicznym.

W gamie pługów zagonowych Metal-Fach poleca modle od 3 do 5 korpusów. Elementy robocze w zależności od wersji są wyposażone w resorowe lub hydrauliczne zabezpieczanie typu non stop. Pługi mają rozstaw korpusów wynoszący 100 cm, a prześwit pod ramą producent określa na 75 cm. Do współpracy z największym, 5-skibowym modelem wymagany jest ciągnik o mocy 150 KM.  pt

Polecane dla Ciebie:

article icon

Massey Ferguson z drugiej ręki

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii