Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>

Strategiczne partnerstwo John Deere z Agricon

Obrazek

John Deere ogłosił nawiązanie strategicznej współpracy z firmą Agricon. Celem porozumienia jest lepsza obsługa obecnych oraz potencjalnych klientów John Deere w cyfrowych narzędziach i usługach z wykorzystaniem technologii rolnictwa precyzyjnego.

Jan Beba27 listopada 2019, 22:27

Produkty w ramach partnerstwa obu firm będą oferowane jako pakiety usług rolniczych FarmSight za pośrednictwem siatki dealerów John Deere. Agricon jest wiodącym dostawcą rozwiązań cyfrowych narzędzi uprawy roślin w Europie. Firma wspiera rolników korzystających z ich technologii, zasobów gospodarstw i czasu pracy w bardziej efektywny sposób, wykorzystując cyfrowe usługi i technologie uprawy roślin. Za pośrednictwem rozbudowanej siatki dealerów John Deere wraz z Agricon udostępnią gospodarstwom rozwiązania cyfrowe. Z kolei dilerom John Deere partnerstwo rozszerza możliwości na pełne wykorzystanie technologii cyfrowych, uwzględniając wzrost wartości ekonomicznej współpracy.

Partnerstwo umożliwia dalsze zwiększenie możliwości centrum operacyjnego John Deere. Klienci korzystają z podłączania maszyn, pól, operatorów i wsparcia agronomicznego. To otwiera drogę do w pełni połączonej i zautomatyzowanej farmy, zapewniając jednocześnie klientom pełną kontrolę nad ich danymi.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)