Ursus w ogrodzie

Ursus w ogrodzie

Jesień to czas ostatnich zabiegów pielęgnacyjnych na terenach zielonych. Dlatego jeśli nasza stara kosiarka odmówiła posłuszeństwa można zapoznać się z ofertą firmy Ursus.

r e k l a m a

Nasz największy producent ciągników rolniczych od niedawna wzbogacił swoją ofertę produktową o sprzęt do utrzymania terenów zielonych. Kosiarki spalinowe z logo Ursusa, to kilka modeli różniących się od siebie pojemnością i mocą silnika. Bez względu na model, do napędu wykorzystywane są 4-suwowe, benzynowe jednostki napędowe marki Birggs&Stratton.

W modelu UR-LS 48625-E pojemność silnika wynosi 150 cm3. Motor rozwija moc 6 KM. Szerokość koszenia to 48 cm. Wysokość cięcia reguluje się centralnie. Użytkownik może wybrać jedną z 6 pozycji. Kosiarką możemy skosić trawę na wysokość od 25 do 75 mm. Rozdrobniona masa może być kierowana do kosza, którego pojemność wynosi 65 l. Prócz tego kosiarka pozwala dodatkowo na wylot trawy z boku maszyny. Całość waży ok. 30 kg, a pracę w terenie ułatwia napęd na tylne koła. Cena opisywanego modelu wynosi ok. 1,7 tys. zł brutto. Na sprzęt udzielana jest roczna gwarancja.   pt
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii