Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>

Wojciech Bury nowym prezesem PIGMiUR

Obrazek

Podczas posiedzenia Walnego Zgromadzenia Członków Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, organizatora m.in. Agro Show w Bednarach, wybrano nowego Prezesa Izby, którym został Wojciech Bury.

Jan Beba10 maja 2023, 13:06
Walne Zgromadzenie Izby odbywa się co roku. Oprócz podsumowania działań oraz przedstawienia planu realizowanych projektów na najbliższą przyszłość, ważnym elementem posiedzenia jest wybór władz Izby.

Członkowie Izby, którzy w tym roku stawili się na posiedzenie w rekordowej frekwencji, zdecydowali o wyborze nowego Prezesa. Został nim Wojciech Bury, który pełnić będzie tę funkcję przez kolejną kadencję.Na co dzień Wojciech Bury jest prezesem i właścicielem firmy Bury Maszyny Rolnicze. Tym samym po pięciu latach, prezesem przestał być Józef Dworakowski (Agromix Rojęczyn), który wcześniej przez 19 lat zasiadał w Zarządzie Izby na stanowisku wiceprezesa.

Walne Zgromadzenie zdecydowało również o wyborze Prezydium Rady Izby, pełniącej funkcję doradczą w strukturze organizacji. Przewodniczącym Rady ponownie został wybrany Artur Szymczak (Kuhn Maszyny Rolnicze), wiceprzewodniczącymi: Paweł Bawolski (Korbanek) oraz Leszek Weremczuk (Unia).


Źródło: Informacja PIGMiUR


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)