Agro Akademia zaprasza na konferencje

Agro Akademia zaprasza na konferencje

Agro Akademia BASF 2017 to już IV edycja wspólnego projektu, w ramach którego w partnerzy tego projektu organizują 14 konferencji zimowych (styczeń/luty 2017) i 11 warsztatów polowych w maju 2017.

r e k l a m a

Tegoroczna edycja poświęcona jest między innymi rozpatrywaniu skutków i ewentualnych możliwości zapobiegania wymarznięciom, które obserwowaliśmy w poprzednich sezonach wegetacyjnych. Wiele uwagi poświęcone będzie ogromnej roli właściwego prowadzenia łanu – w tym uzyskaniu właściwej architektury łanu – oraz możliwości wykorzystania precyzyjnych metod i sprzętu do tego celu.

Ważnym zagadnieniem, a często niedocenianym w praktyce, jest także kwestia monitorowania pól – kiedy koniecznie musimy być na polu i w jaki sprzęt powinniśmy być wyposażeni? Na co zwracać uwagę i jak interpretować informacje uzyskane na polu. Te wszystkie tematy znajdą się w prezentacjach ekspertów reprezentujących partnerów projektu. Poza tym prezentacje nowości i technologii w zakresie środków ochrony roślin (BASF), nawozów dolistnych (ADOB), odmian nasiennych (LG) oraz maszyn i urządzeń rolniczych (John Deere). A na koniec wykład i dyskusja z ekspertami z redakcji „top agrar Polska”.

Agro Akademia BASF to przedsięwzięcie edukacyjne, bazujące na dobrej współpracy partnerów z różnych segmentów rynku rolniczego: Limagrain (nasiona), ADOB (nawozy dolistne), BASF (środki ochrony roślin) oraz John Deere (nowoczesne maszyny rolnicze). W roku 2017 do grona partnerów dołączył również miesięcznik „top agrar Polska” jako partner medialny i merytoryczny.

Konferencje zimowe w ramach Agro Akademii BASF rozpoczną się 10 stycznia (Tarnowo Podgórne) i zakończą się 1 lutego, a już 15 maja w Białej Prudnickiej rusza cykl warsztatów polowych.

Szczegółowy plan zimowych konferencji znajduje się na stronie: http://www.akademiabasf.pl

Fot. mwal

 

 

 

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii