Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>

Co podlega kontroli w gospodarstwie?

Obrazek

PIORiN to nie jedyna instytucja, która może kontrolować gospodarstwa rolne. Sprawdzaniu więc podlegają nie tylko środki ochrony roślin i całe otoczenie ich stosowania, ale też inne aspekty prowadzenia gospodarstwa. Jakie?

Jacek Daleszyński29 października 2021, 15:32
O to właśnie chcemy Was zapytać. Czy w Waszych gospodarstwach pojawili się przedstawiciele instytucji, którzy kontrolowali inne obszary działalności rolniczej, np. składowanie odpadów lub gospodarkę nawozami? Być może przeszliście kontrolę, której w ogóle byście się nie spodziewali? Jeśli tak napiszcie maila zwrotnego – odnośnik znajdziecie na dole tej strony pod przyciskiem „Napisz do autora” lub bezpośrednio na adres j.daleszynski@topagrar.pl.

jd, fot. Sierszeńska
Picture of the author
Autor Artykułu:Jacek Daleszyński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)