Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>

Rosną zagrożenia w uprawie zbóż – jak im zaradzić? Weź udział w webinarium!

Jak nie susza, to plaga szkodników! Jak nie szkodniki, to choroby! Gdy poradzimy sobie z chorobami, to grad, deszcz i wiatr położą plantację! Jak sobie z tym radzić? Sposobem mogą być nowe odmiany, odporne na pojawiające się co rusz czynniki stresowe. Jednak odmiana powinna być wysiana z odpowiednio przygotowanego materiału siewnego.

Tomasz Czubiński5 czerwca 2020, 08:48

Już na kilkanaście dni, 16 czerwca 2020 r. o godz. 17.00 zapraszamy Państwa do wysłuchania i aktywnego udziału w dyskusji na temat roli nasiennictwa i hodowli roślin.

Webinarium pt. ROSNĄ ZAGROŻENIA W UPRAWIE ZBÓŻ – JAK IM ZARADZIĆ? organizujemy wspólnie z COBORU, DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o., Top Farms Agro, PETKUS Technologie GmbH i firmą Syngenta oraz Horsh.

Tematem przewodnim webinarium jest wykorzystanie potencjału hodowli i nasiennictwa, ochrony roślin oraz nowoczesnych technologii w budowaniu fundamentu plonu w obliczu rosnących zagrożeń ze strony zmian klimatu i ograniczonej dostępności substancji aktywnych środków ochrony roślin. Uczestnicy omówią zagadnienia, a słuchacze będą mieli możliwość zadawania pytań.

Zapisy już się rozpoczęły. Wystarczy kliknąć link do formularza i zgłosić chęć udziału. Zapraszamy!Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)