Farmer’s Best jedną z nowości targów Polagra Premiery

Farmer’s Best jedną z nowości targów Polagra Premiery

Gatunki uprawne, a zwłaszcza plantacje upraw specjalnych, w tym warzyw i kwiatów, potrzebują do dobrego plonowania oraz wydania jakościowego i zdrowego plonu nie tylko mineralnych składników pokarmowych. Coraz częściej standardowa chemia rolnicza musi być zastępowana produktami naturalnymi.

r e k l a m a

Do grona tej szerokiej gamy produktów na runku dołączył płynny, skoncentrowany nawóz organiczno-mineralny Farmer’s Best. Według relacji producenta jest on całkowicie biodegradowalny, pobudza korzenie i części nadziemne do wzrostu, a rośliny w trakcie wegetacji uzyskują lepszą kondycję fizjologiczną. Zdrowy wzrost rośliny pozwala uzyskać większe plony oraz intensywniejszy smak zebranych produktów.

Skuteczność produktu opiera się na związkach pochodzącej z alg. Nawóz zaopatruje roślinę w ponad 75 mikroelementów, cytokiny, auksyny betainy i polisacharydy. Poprawia smak owoców i warzyw oraz podnosi zdolność gleby do gromadzenia wody oraz polepsza jej jakość. W zależności od rodzaju gleby zaleca się stosowanie nawozu w w proporcji ok. 1 : 500.
Źródło: Green Grow International GmbH
[bie
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii