Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>

Jak skutecznie monitorować agrofagi w pszenicy, rzepaku, ziemniakach i burakach cukrowych?

Kończą się nocne przymrozki i w prognozach na najbliższe dni mamy już dodatnie temperatury w całym kraju. To oznacza, że wegetacja na polach ruszy pełną parą! Warto więc rozpocząć monitoring plantacji rzepaku i pszenicy ozimej pod kątem obecności agrofagów. Mamy specjalne narzędzie, które może Tobie w tym pomóc!

Bartłomiej Czekała14 kwietnia 2022, 13:37
Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m. in. top agrar Polska i Tygodnika Poradnika Rolniczego, przygotowało specjalny serwis agrarpogoda.pl, który będzie narzędziem informacyjnym, wspierającym Ciebie  w codziennym prowadzeniu plantacji pszenicy ozimej, rzepaku, ziemniaków i buraków cukrowych.

W pierwszej kolejności będziemy monitorować rzepak ozimy i pszenicę ozimą. Ale już niebawem ruszą siwy buraków cukrowych i rozpocznie się sadzenie ziemniaków. W tych uprawach także będziemy monitorować agrofagi.

Jakie korzyści osiągniesz korzystając z serwisu agrarpogoda.pl?

  • zyskasz precyzyjnego e-doradcę agrotechnicznego
  • oszczędzisz na opryskach i nawozach
  • zwiększysz plony i dochody z gospodarstwa dzięki analizie danych pogodowych
Wykorzystaj optymalnie warunki pogodowe na Twoim polu i zwiększaj plony! Zarejestruj się już dziś i sprawdź jak to działa!

Redaktorzy i specjaliści współpracujący z serwisem agrarpogoda.pl będą przygotowywać dla Ciebie cenne informacje wzbogacone o wykresy ze stacji pogodowych i zdjęcia z plantacji.

Dzięki temu będziesz wiedzieć zawsze na bieżąco jakie choroby lub szkodniki mogą zagrażać Twoim plantacjom i będziesz mógł monitorować je i interweniować wtedy, gdy będzie to konieczne.

Wegetacja rusza – nie zwlekaj! Zarejestruj się agrarpogoda.pl i bądź na bieżąco z wszystkim, co dzieje się na polach!
https://agrarpogoda.pl/


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)