Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>

Książka "100 pytań o strączkowe" za darmo!

Obrazek

To nie ściema! Mamy pakiet kilkuset egzemplarzy najnowszej książki przygotowanej przez redakcję "top agrar Polska" pt. "100 pytań o strączkowe" do rozdania za darmo. Co zrobić aby otrzymać jeden z promocyjnych egzemplarzy, który normalnie kosztuje 38 zł?

Tomasz Czubiński15 października 2019, 07:55
Spokojnie! To nie jest promocja typu "jak coś kupisz to dostaniesz inną rzecz". Sprawa nie ma podtekstów marketingowych ani ukrytych haczyków. Rzecz jest prosta. Wystarczy spełnić dwa warunki:
  1. Zapisać się do czwartku 17 października 2019 r. do udziału w Ogólnopolskiej Giełdzie Strączkowych (po tym terminie nie gwarantujemy miejsca i książki). W przypadku przekroczenia zakładanej liczby zgłoszeń zastrzegamy wcześniejsze zamkniecie listy. Zapisz się tutaj: https://tap.pwrwydawnictwo.pl/straczkowe
  2. Przyjechać na Giełdę w wybranej lokalizacji (patrz niżej).

Udział w giełdzie jest bezpłatny (jednak konieczna jest rezerwacja miejsca). Oprócz książki 100 pytań o strączkowe zapewniamy dawkę wiedzy i najnowsze informacje na temat agrotechniki i opłacalności uprawy strączkowych a także możliwość zawiązania kontaktów biznesowych.

Nie musisz na Giełdę zabierać swoich plonów! Giełda nie jest miejscem zawierania transakcji towarowych, gdzie wpłaca się wadium czy trzeba mieć towar! Giełda jest platformą wymiany informacji. Nie musisz nawet być obecnym plantatorem roślin bobowatych – chcemy zachęcić jak najwięcej osób do ich uprawy, ale w sposób zapewniający opłacalność! Giełda nie jest jednak tylko dla nowych adeptów uprawy strączkowych. Możesz oczywiście wiedzieć o tych gatunkach prawie wszystko – chętnie Cię wysłuchamy. Dajemy także możliwość spojrzenia na te gatunki z innej perspektywy – z punktu widzenia specjalisty z zagranicy.

Martin BackGiełda to okazja do spotkania się z ekspertem z Austrii. Wystąpienie będzie miał – Martin Bäck, ekspert od uprawy strączkowych z Izby Rolniczej Górnej Austrii, gdzie prowadzi on usługi doradcze. Wykład i pytania do specjalisty będą tłumaczone na język polski. Będzie możliwa także dyskusja z wykładowcą.

Nie tylko jednak doświadczenia austriackie pozwolimy sobie przybliżyć uczestnikom naszej Giełdy. Jak uprawiać te gatunki w technologiach uproszczonej uprawy roli w różnych rejonach Polski podpowie dr hab. Tomasz Piechota z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Natomiast jak spożytkować rodzime strączkowe na paszę, jakie mają zalety, gdzie tkwią wady i zagrożenia, jak je uzdatniać do wykorzystania w paszach oraz jak komponować mieszankę podpowie dr Marcin Hejdysz z UP w Poznaniu.

Ogólnopolska Giełda Strączkowych odbędzie się w dwóch lokalizacjach w Polsce:
  • 22.10.2019 (wtorek) – Hotel Rondo, ul. Mikołaja z Ryńska 11a, 87-200 Wąbrzeźno, woj. kujawsko-pomorskie
  • 23.10.2019 (środa) – Hotel Antonio Conference, ul. Motoryzacyjna 2, 49-318 Skarbimierz-Osiedle k. Brzegu, woj. opolskie

Spotkanie jest organizowane w ramach programu wieloletniego MRiRW „Zwiększenie wykorzystania krajowego białka paszowego dla produkcji wysokiej jakości produktów zwierzęcych w warunkach zrównoważonego rozwoju”.
tcz


Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)