Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>

Masz problem z roślinami i nie wiesz, co im dolega? Przyjedź do Sielinka, a my Ci pomożemy!

Masz problem z roślinami na polu lub w ogrodzie? Nie wiesz, jaka jest przyczyna? Przyjedź 3 czerwca na Ostry Dyżur Polowy, który odbędzie się podczas Krajowych Dni Pola w Sielinku na stoisku top agrar Polska.

Tomasz Czubiński1 czerwca 2023, 09:00
Stan Twoich roślin zaczyna Cię niepokoić lub pojawiły się na nich objawy, których nie jesteś w stanie zdiagnozować? Mogę pomóc od ręki!

Ostry Dyżur Polowy podczas Krajowych Dni Pola w Sielinku

Już 3 czerwca podczas Krajowych Dni Pola w Sielinku na stoisku top agrar Polska w ramach Ostrego Dyżuru Polowego, w godzinach od 10.00 do 13.00 pomogę naszym prenumeratorom w zakresie diagnostyki roślin.

Wystarczy przywieźć ze sobą próbki liści czy owoców, a nawet zdjęcie porażonych upraw. Będę diagnozował rośliny rolnicze i ogrodnicze pod kątem chorób, szkodników oraz niedoborów składników pokarmowych, a także zaburzeń fizjologicznych wynikających z niewłaściwego pH gleby, fitotoksycznego działania środków chemicznych. Postaram się także rozpoznać chwasty z jakimi macie problem.
Chętni mogą liczyć także na praktyczne wskazówki, jak podejść do rozpoznawania takich objawów, czyli od czego zacząć, gdzie szukać specyficznych oznak, jak wykluczyć ewentualne przyczyny. 

Dla Prenumeratorów przewidziany kupon o wartości 20!

Na naszym stoisku, poza Ostrym Dyżurem Polowym na naszych Prenumeratorów czeka kupon o wartości 20 zł do realizacji na naszym stoisku, a także zabawa zręcznościowa. Ponadto w dniach tragów obowiązywać będą specjalne rabaty na wydawnictwa z agrarsklep.pl.
Pozdrawiam
Tomasz Czubiński, specjalista w zakresie ochrony roślin rolniczych, sadowniczych i warzywniczych


Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)