Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>

Masz problem z rozpoznaniem choroby? Przywieź rośliny do Minikowa w sobotę

Obrazek

Zupełnie za darmo oferujemy Państwu diagnostykę chorób roślin rolniczych. Oprócz tego niespodzianka. 

18 czerwca 2021, 11:09

Z tego artykułu dowiesz się:

Jak zdobyć za darmo Atlas chorób?
Gdzie za darmo otrzymasz poradę fitopatologiczną.

Dla pierwszej osoby, która przywiezie próbki roślin rolniczych z objawami chorób w celu ich rozpoznania mamy prezent – jeden egzemplarz Atlasu chorób roślin rolniczych dla praktyków z podpisami wszystkich autorów. Szukajcie nas na terenie wystawy Agro-Tech w Minikowie koło Bydgoszczy  stoisko "top agrar Polska" i Polskiego Wydawnictwa Rolniczego. Będziemy tam z prof. Markiem Korbasem w godzinach od 12.00 do 14.00.

Jednak jeśli nie będziesz pierwszy, nic straconego. Profesor na pewno chętnie zostawi pamiątkowy podpis na egzemplarzu, który będziesz mógł kupić w namiocie obok. Odwiedzając nasze stoisko oszczędzisz na kosztach przesyłki.

Ponadto oferujemy bezpłatne rozpoznanie chorób i poradę jak sobie z nimi poradzić. Służymy także diagnostyką mikroskopową. Pokażemy wszystkim chętnym jak do tego się zabrać. Poradzimy w kontekście kupna mikroskopu i jak przygotować preparat. Odpowiemy na pytania dotyczące chorób. Czekamy na Państwa do godziny 14.00.

Zapraszamy!


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)