Wszystkie środki ochrony roślin w jednym miejscu!

Wszystkie środki ochrony roślin w jednym miejscu!

Informacje o zasadach stosowania,  zakres rejestracji i zawartość etykiet środków ochrony roślin są nie tylko ważne z punktu widzenia doboru preparatu do uprawy i na szkodniki czy choroby, ale też ze względów prawnych.

r e k l a m a

Wpisując w ewidencję zastosowanych zabiegów przy użyciu chemicznych środków ochrony roślin musimy kierować się faktycznym stanem oraz zakresem rejestracji. Zastosowanie preparatu na uprawę inną, niż widnieje w etykiecie grozi poważnymi konsekwencjami - grzywną i odebraniem części dopłat.


Aby ułatwić rolnikom wybór właściwego preparatu do uprawy, w odpowiednim czasie i na określonego agrofaga przygotowaliśmy ich bazę wraz z opisami. Wystarczy kliknąć poniżej, by przeglądać informację o zarejestrowanych środkach ochrony roślin.

BAZA ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLINZnajdą tam Państwo zakres rejestracji (uprawy na których środek si stosuje), dopuszczalne dawki, terminy stosowania i inne informacje o pestycydach stosowanych w produkcji roślinnej. Zapraszamy do korzystania z bazy!
tcz
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii