Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Uprawa>

Portal abcochronyroslin.pl - pomoc w ochronie plantacji przed chwastami, szkodnikami i chorobami

Obrazek

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. wydawca magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl uruchomiło specjalny serwis abcochronyroslin.pl, który wspiera wszystkich rolników w zakresie ochrony upraw.

Bartłomiej Czekała1 czerwca 2021, 11:26
Na portalu można znaleźć aktualną Bazę Środków Ochrony Roślin, w której znajdują się wszystkie aktualnie dopuszczone do stosowania pestycydy wraz z informacjami o ich składzie, dawkowaniu i stosowaniu. Poszczególne preparaty można  odnaleźć korzystając z prostej i szybkiej wyszukiwarki.

Dodatkowo w tej witrynie można zyskać dostęp do e-wydania Programu Ochrony Roślin Rolniczych zawierającego wskazówki do zwalczania chorób, szkodników i chwastów w uprawie zbóż, rzepaku, kukurydzy i buraków cukrowych. Na tym portalu znajdują się także porady artykuły poradnikowe z zakresu ochrony roślin m. in. z naszego portalu topagrar.pl

Przypominamy też, że od marca br. Działa także specjalny newsletter Agrarpogoda, który współtworzymy razem z ekspertami z IOR-PIB w Poznaniu. Wszystkim, którzy na grarpogoda.pl zapiszą się na nasz newsletter wysyłamy regularnie informacje, porady i alerty dotyczące pojawiania się chorób i szkodników na plantacjach zbóż, rzepaku, buraków cukrowych i ziemniaków.Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)