Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Uprawa>

Wakacyjna playlista top hitów, czyli jaka muzyka do Twojego ciągnika?

Obrazek

Trwają intensywne prace polowe. Najpierw żniwa, potem podorywki i orki, wreszcie siewy poplonów, rzepaku i zbóż. To oznacza od kilku do kilkunastu godzin dziennie spędzonych przez Was za kierownicami ciągników rolniczych. Najczęściej w traktorze z radia lub telefonu komórkowego słuchacie muzyki. A jakiej?

Bartłomiej Czekała4 sierpnia 2020, 06:08
Nawet w kabinach ciągników starszego typu da się słuchać muzyki, o ile jest ona w miarę szczelna. Długie godziny spędzone za kółkiem na polu najprościej urozmaicić sobie muzyką dobiegającą z zainstalowanego w kabinie radia lub telefonu komórkowego zamontowanego w specjalnym uchwycie.

A jakiej muzyki lubicie słuchać podczas pracy w polu? Którzy wykonawcy są Wam najbardziej bliscy? Jakie hity wpadły Wam w te żniwa w ucho?

Chcemy Was prosić, byście wzięli udział w naszej prostej ankiecie. Wystarczy wejść na stronę tap.pwrwydawnictwo.pl/ankieta i wypełnić prosty formularz wpisując swój ulubiony utwór i jego wykonawcę. Dzięki temu stworzymy letnią playlistę top hitów rolniczych, która opublikujemy na naszym portalu i w mediach społecznościowych.

Daj nam znać jaka muzyka jest najlepsza do Twojego ciągnika!

Z góry dziękujemy za każdy oddany głos w tej ankiecie!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)