Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Warzywa>

Zapraszamy na Spotkanie Cebulowe WiOM!

14 stycznia odbędzie się Spotkanie Cebulowe, na które już dziś serdecznie zapraszamy! Redakcja miesięcznika "Warzywa i Owoce Miękkie" organizuje je w wersji online, ale ciekawych i inspirujących tematów nie zabraknie.

Katarzyna Wójcik22 grudnia 2020, 11:40
Ostatnie spotkanie z rolnikami w tym trudnym 2020 roku Redakcja WiOM zorganizowała 10 września 2020 r. I to na żywo! W HR Kalinowa odbyło się wtedy 48 seminarium.

A już w styczniu WiOM zamierza przekroczyć seminaryjną pięćdziesiątkę. Szkoda, że nie będzie tortu w realu, bowiem styczniowe spotkania mogą się odbyć tylko w konwencji online.

Już 14 stycznia o godz. 10.00 wraz z przetwórnią GreenYard zapraszamy Państwa na Spotkanie Cebulowe WiOM.  O tym, co wydarzy się do połowy stycznia na cebulowym rynku opowie menedżer działu Agro GreenYard, Wojciech Krause. Magdalena Sobocińska, ekspert ds. skuteczności środków ochrony roślin przedstawi możliwości ochrony cebuli przed najgroźniejszymi patogenami cebuli zarejestrowane na rok 2021.

Z kolei reprezentanci firm Hazera i Seminis zarekomendują odmiany cebuli na nowy sezon. Nowe i sprawdzone rozwiązania w zakresie nawożenia, ochrony i nawadniania cebuli zaproponują przedstawiciele firm Agrosimex, Agromix, Bioagris oraz Ha-Dwa-O.

Zapraszamy też do aktywnego uczestnictwa poprzez zadawanie pytań prelegentom.

Wszyscy uczestnicy i zarejestrowani goście będą mogli wrócić do tej wiedzy dzięki nagraniu seminarium. Będzie ono dostępne dla Państwa w każdej chwili.

Link do zapisów znajduje się TUTAJ.Picture of the author
Autor Artykułu:Katarzyna Wójcik
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)