Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Uprawa>Wirtualne Dni Pola 2020>

Apostel, Ilona, Hondia i inne odmiany na dniach pola Osadkowski SA

Polowe prezentacje odmian i technologii ochrony u firm dystrybucyjnych cieszą się uznaniem wśród rolników, ponieważ można zapoznać się z efektami genetyki z różnych "stajni" oraz doborem substancji z różnych ośrodków.

Tomasz Czubiński19 czerwca 2020, 11:07
Przypomina to sytuację na polach u przeciętnego Kowalskiego, gdzie staramy się testować różne rozwiązania. Tak jest też na polach demonstracyjnych firmy Osadkowski S.A. Co na najbliższy sezon pokazuje nam firma. Zobacz video z wirtualnych dni pola.

Chcesz dowiedzieć czym charakteryzuje się odmiana pszenicy ozimej Apostel? Jak gęsto siać pszenicę RGT Depot? Dlaczego pszenica Hondia mimo kilku lat w dobrze cały czas jest jednym z liderów rozmnożeń? Pod jakim warunkiem populacyjny rzepak SY Ilona da sukces w postaci plonu? Kiedy lepiej zasiać mieszańcowy rzepak Chopin?

To tylko kilka z pytań, na jakie uzyskasz odpowiedź po obejrzeniu relacji z dni pola Osadkowski S.A.


Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)